Karşı cinsle sevgi ve arkadaşlık

İbnistan Forum: olmak, olmamak, kendimizi bulmak, açılmak, yaşamak: Karşı cinsle sevgi ve arkadaşlık
Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

amore can (amore)

26 Kasım 2004, Cuma - 21:22 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
hayatta tek sorununuz ibneliğinizmi ,cinsellikle yatıp cinsellikle kalkıyorsunuz. yeter be, siz aşkdan sevmekten beklemekten özlemekten ne anlarsınız,herşeyiniz hayvan gibi sevişmek,bir eşcinsele bilmeden aşık oldum, hayvan gibi hergün beni azarlıyordu ve bana gerçeği söylemekten korktu,oysa ben ona o kadar sevgi ve anlayış gösterdimki, adam hep ezilmeye horlanmaya alışmış,benim dostluğumdan nefret etti, ama ben ondan ve sizden nefret etmiyorum, dar dünyalarınızı yıkın, bir kadına dost gibi davranabilirsiniz, o size delice aşık olsada onu bir nebze anlayabilirsiniz.acı çekmeniz sizi sevenlerede acı çektirmeyi istemenize neden oluyor.Herşey sevmekle başlar, bir kadını bir erkeği, bir hayali, yaşamı, idealleri ne farkeder.Önce sevmeyi öğrenin.Siz sevmeyi değil,cinselliği yaşamayı istiyorsunuz.Hazlar gelip geçicidir.Ama sevgi öylemi?..
Herşeyin satıldığı bir dünyada sevgiyide artık satıyorlar, ama bizi biz yapan değerler, alınıp satılanlar, gerçeklerinin ancak kopyası olabilir.Evet o eşcinsel bir adamdı ben se bir kadın o benim insani değerlerimden korktu.

Bu konu için mesaj gönderme aktif değildir. Daha fazla bilgi için yönlendiriciniz ile iletişim kurunuz.