merhaba..

İbnistan Forum: Herhangi veya başka konular: merhaba..
 Alt konuMesaj  Son Mesaj

Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

serkan

03 Kasım 2006, Cuma - 15:56 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
merhaba... yaşım 27 ve ben 12 yasında kendımı keşfettım. ancak hıc bır sekılde kendımı bellı etme fırsatım olmadı ve olmasıda ımkansızdı cunkı aıle kurallarım kımsenınkı gıbı buna olanak saglamıyordu... ve kendımı öyle bır sekılde yetıstırdımkı kımse benım ibne oldugumu anlayamıyor eve bunu ınanın bana kımse konduramıyordu ve halen kımse bunu konduramıyor. benı en cok üzen seyde ıcımde cınsellıgımle alakalı fırtınalar kopuyor ama bunu kımseye anlatamamam benı öyle derınden yaralıyordukı bunun tarıfı mevcut deıl. sonra kımsenın bılmemesı gerektıgınbı düşünerek ve aşık olarak evlendım belkı gecer dedım ama gecmedı ve ben suan ıcın kendımden utanıyorum,cunkı canım sex ıstedıgı zaman herzaman ıcın bır erkek arayısım oluyor. allah kımseyı oldugundan öte geçirmesin:(

simgeRock

31 Ocak 2007, Çarşamba - 00:59 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
sayın serkan;en iyisi siz bi pskiyatriste görünün bence...hem evlisin hemde içinden o sapkınsal ve dinimizde lanetlenmiş olarak görülen bi olguyu dünyana taşıyıpta karınıda üzme sakın...o zaman onun ne suçu vardı ne diye evlendin sen?peki düzelir belki diye düşünmeden kendi iç savaşını,ne diye onuda kullandın ona gerçeği söyleyemeden

berkan

30 Mart 2007, Cuma - 15:36 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
Ne psikiyatristi ya. Sevgili Serkan, evet zor bir süreç içerisinden geçmişsin ve belki de hala geçiyorsundur. Fakat yapmış olduğun evlilik hatasını sürdürdükçe bu hata daha da büyüyecektir. Dünyada ayrılan bir sürü çift var ve bu hayatın sonu değil. Her neyse ben de geçtim o süreçlerden. 25 yaşıma geldim çattım ve asla evlenmeyeceğimi biliyorum çünkü hiçbir bayanın kalbiyle oynayamam. Ve gayliğimi çok da mutlu yaşıyorum. Yani sorumlu olduğum bir ailem olmadığı için canım ne zaman sex istese istediğim cinsiyetle olabiliyorum yani bir erkekle.
Bence yol yakınken bu hatandan dönmelisin. Ayrıca bu hisler sapkınsal değil. Dinimizce lanetlenmiş mi? O halde neden ben 4 yaşımdan beri erkeklerden hoşlandığımı biliyorum. Bu bir tercih değil, bir yönelim. İçgüdüsel. Heteroseksüeller ben kız ya da erkek olacağım gibisinden bir tercih yapmadıkları gibi bizler de gay olacağız diye bir tercih yapmadık. bu içimizde vardı. Yazık ki ülkemizde empati kurma yeteneği yok. ama belki etrafında çok sevdiğin arkadaşın eşcinsel bunu bilmiyorsun. bu hislerimize engel olamayız. ben yıllarca direndim bunun için ama 21 yaşımda artık bir gayle tanışarak olaya noktayı koydum. keşke daha önce tanışsaymışım. ne çok şey öğrendim ne çok gördüm. ama hayatımda da hiçbir sorun olmadı. ve inanın etrafınızda bir sürü gay var farketmediğiniz. biri ben, biri serkan ve diğerleri... Gayliğimden gurur duyuyorum ve bu hislere sahip olduğum için çok şanslıyım.

Bu konu için mesaj gönderme aktif değildir. Daha fazla bilgi için yönlendiriciniz ile iletişim kurunuz.