of be abi, noldu be ööle? hiç beklemediğim bişey oldu he... nerdesiniz siz ya? C. abi napıyosun? demiştim ya eşşeğin damına su kaçırıyosunuz diye abartıp taşırdınız yani. kardeşim adam(lar) yazıyodu ne güzel işte, ne alemi vardı "..iktirin gidin burası bizim mahalle top bizim sizi oynatmıyoruz!" demenin (çoğul çünkü "komite" var, araşıp "atalım mı?" "evet evet atalım" olayı var yani)..

offf gene sıkıldım ben, anlamıyorum noluyo. C. var liste var C.ın bi arkadaşları var, telefonlaşıyorlar, bişeylere karar veriyorlar biz de burda niye attınız diye baırıp duruyoz, "adam kurmuş listeyi işte", türk olm C. da, nası düşünmesini bekliyodunuz ki, asarım keserim...

he paul hakkında "delikanlı bi arkadaştı" valla ciddi söylüyorum, olm ben bu kadar harbi eleman görmedim, "zort" diye ağzına geleni yazıyordu, ama unuttuğu tek şey vardı o türkiyedeydi ve türk bir dalgamatörün kurduğu listeye yazılar yazıyordu, olsun be paulüm sen gene orlardan da yetişirsin bize. harbi özliycem seni, eğer bi liste falan olursa haberim olsun gelip "diesel+sub meanings" reklamı yapıyım oralarda da, triyle birlikte "sert çıkışlar" yapın yine bana, otur çocuğum otur sen yerine diyin, sadece anlayış gösterin , yediklerime dikkat edicem inan .... hele o muhteşem şarkın "gölge etme bana vizyonumda değilsin"i hiç unutmıyacam.. asla!!!!