Bunları tek bir yanıt: ima edilen emailler v.s. herkes kendi kendine okuyarak yorumlasın. Benim ne zaman nasıl yönetiğimi bilen eski Lambdalılar sorsun (yönetmedim işte). Ben ne açıklamalarında bulunmuşum? Yanlış anlamalarınızı düzeltme çalışmıştım. bu arada işlediğim suç veya yanlşılık ne olduğu anlamış değilim. Eğer düşündüklerimi, hissettiklerimi açıkça ifade etmeye çalışmam hataysam. Kusura bakma, bu konuda islah olunmazlardan. Yada bununla yaşayacaksınız ya da beni Lambda'dan kovacaksınız. Ancak bu karar herhalde iki kişinin kararı olamaz.
Bu arada düşündüklerimi her zaman doğru olduğunu iddia etmedim, fakat düşünce ifade özgürlüğü önceden böyle bir garanti istemeyen bir haktır. Yazdıklarımın içeriği senin demagojik saptırmaya uğramış olmayan orijinal emaillerde herkes kendi okuyabilir. bu arada Truva atı ne demek. Kimin Truva atıyım? öbür eşcinsel olşumlarına düşman gözüyle mi bakıyorsun? Yani GayAnkara veya Kaos GL'den olup birisi İstanbul'a taşınsa, bize katılması bekleyemez miydik? Demokrasi kavramın daha radikal olması, beni düşman yapar. Üstelik Mustafa Konur'a yazdığım mektupta, uzlaşmacı olduğumu itiraf ettim, bir çok konuda bakışlarımızın farklı olduğunu söylemiştim. ama olmazsa da, ne fark eder ki. Biz şimdi sağa sola kapalı olan ideolojik grup mu olduk?
Heribert

Evet, sana güvenmiyorum. Bir süre bunu denemiştim, fakat artık pes ettim. Sanırım, güven de şart konulamaz. ancak güvenmemek her yaptığın illa kötü niyetli olduğunu düşündüğümü anlamına gelmez. Sadece sana güvenmek için bir temel yok anlamında dedim.
Heribert