TEKNİK BİLGİLER
(Her durumda görüntülenebilmek için bu sade biçimdedir.)

Bu sanal alan tamamen kişisel bir çalışmadır.

www.ibnistan.net sanal alanı görüntülemek için en az 800 X 600 ekran çözünürlüğü tavsiye edilir.

Not (2007) : İnternette sık kullanılan ve bende bazı hareketli görüntüler için kullandığım java yazılımı Mirosoft artık bir lisans sorunu yüzünden Windows'a eklemiyor. Buraya tıklayarak onu indirebilirsiniz. Java yazılımı sisteme mühadele edemediği için ve sadece görüntü oluşturmak için kullandığım için güvenli sayılır.

Profesyonel olmadığım için çeşit çeşit tarayıcı ve ayarı deneme olanaklarım sınırlıdır. Sadece benim içn yabancı dil olan Türkçemde değil web tasarımında da hatalar olasıdır.

İbnistan sanal alanda HTML 4.0 standard , style sheets 1.0, Java script (1.2) ve cgi scriptler kullanılmaktadır. Bu standardlara uyan herhangi bir İnternet tarayıcınız varsa, fevkalade uygundur. Kullanılan "script"ler (küçük web programlar) sadece görüntü oluşturmak için, bilgisayarınıza mühadele etmezler. Daha sakıncalı olan "Activ X"ler kullanılmamaktadır

Güncel bir tarayıcı (üçretsiz) indirmek için tıklayın: Mozilla Firefox (Linux, Mac OS X, Windows)

İlle, tekelci politka izleyen Micro$oft'tan ürün isterseniz (üçretsiz) tıklayın: Internet Explorer


EGER TURKÇE HARFLER GORUNMEZSE IŞLETIM SISTEMINIZI veya TARAYICINIZI GUNCELLESTIREREK TURKÇE HARFLERINI EKLEYEBILIRSINIZ!
(WINDOWSs'un update sitesinde var, Linux için www.linux.org.tr sitesinde bu konuda bilgi bulabilirsiniz. Macintosh'unki de olmalı.)


© Telif hakları ve iletişim için tıklayın!

Aşağıda, bu penceri kapatmaya yarayan bir buton bulunmazsa, İnternet tarayacınızın yetersiz olduğu anlamına gelir.

İbnistan sanal alanın ilk açılış tarihi: 29.07.2001, saat 0.51

Heribert Mürmann