Eşcinsel duyuruları genel olarak

İbnistan Forum: Duyurular: 2005 ve öncesi: Eşcinsel duyuruları genel olarak
 Alt konuMesaj  Son Mesaj
eski 1   10/09 08:42

Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

ibnistan (admin)

12 Eylül 2003, Cuma - 18:53 Mesajı değiştirmek için tıklayın!

23-27 Eylül: -eşcinsel cinayetlerinde rastlanan aşırı şiddet-
konulu bir yuvarlak masa toplantısı

......
.... 23-27 Eylül tarihlerinde uluslararası bir kongre düzenliyoruz ve kongrenin son günü (27 Eylül) saat: 14:00-17:00 arasında Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde Anadolu Oditoryumu'nda "extreme violence in homosexual homicides"-eşcinsel cinayetlerinde rastlanan aşırı şiddet- konulu bir yuvarlak masa toplantısı var. Simultane tercüme yapılacak. Konuyla ilgilenenler ücretsiz olarak bu toplantıya katılabilirler. Buyrun gelin derim ben.

Not: Başka e-mail grupları varsa lütfen mailimi forward edin.
sevgiler
S...........

Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

ibnistan (admin)

05 Haziran 2002, Çarşamba - 23:44 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
13 Haziran İstanbulda Homofobi Toplantısı
homofobi
Cinsel Eğitim Tedavi ve Araştırmaları Merkezi ile AIDS Savaşım Derneği'nin ortaklaşa düzenleyeceği ve Avusturalya Deakin Üniversitesi Psikoloji Bölümü Öğretim Üyesi D.J. Higgins'in katılacağı "Homofobi" konulu toplantı 13 Haziran 2002 Perşembe günü, saat 18.00'de, Bilgi Üniversitesi Kuştepe Büyük Salon'da yapılacak. Toplantı ücretsiz ve simültane çeviri var.
Higgins, çalışmalarını gay psikolojisi üzerine yoğunlaştırmış bir psikolog. Homofobi, gay kimliği, evli gay erkekler üzerine yazdığı makaleler dikkat çekici...

(M. tarafından bazı email listelerine gönderilmişti)

Bu konu için mesaj gönderme aktif değildir. Daha fazla bilgi için yönlendiriciniz ile iletişim kurunuz.