"SELAM ÖMERDEN,yani ÖYKÜDEN BAHSEDİYORUM DA...yorumlarnızı bekliyorum

İbnistan Forum: Duyurular: Tra(n)svesti+Tran(s)seksüel: Ankara'da travesti ve transeksüel derneği: "SELAM ÖMERDEN,yani ÖYKÜDEN BAHSEDİYORUM DA...yorumlarnızı bekliyorum
 Alt konuMesaj  Son Mesaj

Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

simgeRock

30 Aralık 2006, Cumartesi - 03:45 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
Merhaba herkese...Arkadaşlar bu kişisel diil aslında toplumsal bir sorun diye düşünüyorum,ve ekliyorum kendimce...;Ben bir genç kızım...Üniversite öğrencisiyim.Ve bu konulara yönelmem aslında ilgimi çeken geçenlerde gazetede okuduğum bi transeksüel olan,sonradan öykü olarak şubatta pembe nüfus cüzdanına kavuşacak ömerin haberini okudukdan sonra aslında ask adı altında burada öyküyü asla yargılamam ben fakat o erkek (birlikte olduğu,evleneceği erkek bence o öyküden istifade ediyo olmaz ve umarım 9 senedir ilk olarak cinsellik yaşayarak tanışıp sonra biri askere öyküde hapse girerek araya zaman girmiş.Sonra buluşmuşlar ve aşık olmuşlar...aslında öykününkü bi hastalıktır,bi cinsel kimlik belirsizliğidir yada trans olmasındaki etken kolay yolla para ve erkek olarak yaşadığı hayatta bir itibar bir sevgi aşk yaşayamamış olasından ötürü kızlar tarafından,e birazda eğilimi bu şekilde gelişmişse galiba transeksüel olarak satıcı bir kimlikle asla devam ettirmemeliydi...evet bayağıda kıza ciddi ciddi kadın görünümünde birisi...Allah yardımcısı olsun.birbirlerine umarım aşıktırlar da o öykü üzülmez...Eee erkekten kadınada dönmüş olsa biz kadınların çilesi zaten hep bu erkekler değilmidir...?????? ASIL ERKEK OLARAK DOĞMAK VARMIŞ diyor bu konuyla ilgili sizlerle bişiiler paylaşmak istiyorum ...sevgiyle akılla kalın...bye

Bu konu için mesaj gönderme aktif değildir. Daha fazla bilgi için yönlendiriciniz ile iletişim kurunuz.