Travesti olmak istiyorum

İbnistan Forum: olmak, olmamak, kendimizi bulmak, açılmak, yaşamak: Tra(n)svesti+Tran(s)seksüel: Travesti olmak istiyorum
Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

ayla

28 Mayıs 2006, Pazar - 09:03 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
bende sexi biriyim eşcinselim
travesti olmak istiyorum bana yardımcı olacak kimse yokmu lütfen .

Not(ibnistan):

Tereddüt ederek mesajınız geç foruma ekledim, çünkü forumun bu konuda uygun bir ortam olduğunu düşünmüyorum. İyi bir öğütün gelmesi ancak şans olurdu, öbür yandan internet ortamında gayrı ciddi, hatta kötü niyetli kişlerin çıkması olasılığı yüksek.

Ayrıca bütün hayatınızı değiştirebilecek bu konuda güvenilir birilerle yüz yüze konuşmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Bit aşk özenti içinde, erkekleri daha kolay tavlayabilmek için travesti olarak yaşamak bence çok yanlış olurdu. Gerçekten kendi cinsinden rahatsız mısınız yoksa sadece toplumun (öküz) erkek imajına uyum sağlamakta mı güçlük çekiyorsunuz? Belki kendiniz için farklı, çok da ön planda olmayan bir erkeklik tasarlamak için özgven kazanmak da yeterli olurdu.

Ama bunları sorgulamak her ne kadar gerekirse de, son karar siz vermelisiniz. Eşcinsel olmak farklı, bijolojik cinsinden rahatsız olmak farklı. Travesti (aslında transvesti) ve transseksüel olmak da farklı.

Lambdaistanbul'un danışma telefonunu (giriş sayfasında) ararsanız, bence onlar bu konuda kendi deneyimi olan birisiyle konuşmanızı ayarlayabilirler.
Sevgiler,
Heribert

cddilara

18 Temmuz 2010, Pazar - 21:41 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
Bende travesti olmayı çok istiyorum.23 yaşındayım zaten 18 yaşından beri geceleri travesti gibi giyinip sokaklara çıkıyorum.Heyerime ağda yapıyorum.Artık hormon alıp tamamen travesti olmayı çok ama çok istiyorum.Bana lütfen yardımcı olurmusunuz,hangi hormonlardan başlamam gerekiyor

cemil

08 Ocak 2011, Cumartesi - 10:34 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
BENDE TRAVESTİ OLMAYI ÇOK İSTİYORUM AMA AİLEM VE ÇEVREMDEN DOLAYI BU YOLA GİRMEKDEN ÇOK ÇEKİNİYORUM. BAZEN GECELERİ TRAVESTİ GİBİ İNCE KADIN ÇOKRABI VE KISA ETEK GİYERET DANTELLİ KADIN KLODU VE SÜTYEN TAKIYORUM YOLLARDA DOLAŞIYORUM AMA BİRİNİ GÖRÜNCE TOPARLANMAYA ÇALIŞIYORUM TANIDIK BİRİSİ OLABİLİR DİYE AMA TRAVESTİ OLMAYI ÇOK İSTİYORUM BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ

deniz

30 Mayıs 2011, Pazartesi - 14:02 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
cddilara böyle bir yola baş koymanı istemem türkiye gibi bir ülkede yaşıyorsan işin çok zor ama illede diyorsan bişe diyemem sana hormon konusunda yardımcı olabilirim dozajları hangi aralıklarla ne şekilde alman gerektiği konusunda ..Msn:rusruletti@hotmail.com

Bu konu için mesaj gönderme aktif değildir. Daha fazla bilgi için yönlendiriciniz ile iletişim kurunuz.