arkadasLar bugün Hürriyet'in bursa ekinde okudum. TravestiLer kapanan Gökkuşagı dernegi için pazar günü setbasından yürüyüş yapacakLarmıs. Diger iLLerden geLecek eşcinseLLerLe birLikte 300 kişiLik bir grup yürüyüs yapacakLar. Niye Bursamızda yapıyorLar? bi türLü engeL oLmaLıyız. Her depLAsmanda , her sehir dısına cıktıgımızda yaLama yapıLmasından bıktık artık!
Pazar günü mactan önce saLdırıLaım bu yaratıkLara!!!!!

Lütfen iLgi gösterin!!!

pazar günü bursa karışır. eceli gelmiş köpek cami duvarına ...
Hiçbir şey olmaz....
aslanlar !!!! gibi yürür bunlar...
aynı kanıdayım hiç birşey olmadan yürürler hatta gövde gösterisi yaparlar.

300 kişi diyorsun !

sen ben 30 kişi gittik , sonra ?

o yaratıkları dagıtman için en az 600 kişi olman lazım !
eeee birader iLgi göstercek miLLet , sahip cıkacak kentine degerLerine...

ben herzaman varım , isteyen geLsin istemeyne geLmesin....!!!!!
valla böle izin verdikce herkez tepesine cıkar adamın fatih abiyi tek bıraktıkları gibi olmasın bu durum da bana uyar
Kaybedecek bir şeyleri olmayan bu yoz tiplere ancak gene kaybedecek bir şeyleri olmayan bir kitle karşı koyabilir. O kitleyi de bu forumda zor bulursunuz.

Evli barklı çalışan kişilerin bu güruha karşı yapabileceği bir şey yok. En fazla kurukalabalık yapabilirler.
Siz buradan saat falan yazin gelen gelir.sitede coluklu cocuklu vardir ama hepside bos adam degil.
  Tbz spor store için yoklar gider. Fb ve gs tırlarını yollar. Baktılarki tepki veren yok fbliler derneğini açar ! Ardından fenerium mağazasınıda açar. Normal olarak derneğin 2. şubesini koktey ile açarlar.( Darısı 3. şubede ) bjk mi ? o zaten enaz 10 yıldır içimizde. Şimdi tek eksiğimiz travestilerdi onlarda geldi. Kadro tamamdır ! boşverin yürüsünler ( İsterseniz boşvermeyin elimiz mahküm ) Nasıl olsa Bursa Gökkuşağı gibi renklendi... Balık baştan kokar bunu organize edecek olan Bursaspor taraftar dernekleridir. Ersel veya veysel değil. Siz tepkinizi derneklere verin...
bu forumda bir tane derneklerden adam yokmu.Ne is yapar taraftar dernegi.ülke meseleleri icin ugrasiyorlar galiba.onlarin isi bursaspor ama ben bu güne kadar görmedim.
dernekçiler foruma katılacak kadar aktif olsaydılar...
Dernekleri hiç sevmesem de bu konunun onlarla ilgisi olduğunu sanmıyorum. Hatta bu konunun Bursaspor la bile ilişkilendirilmesi yanlış. Bursa kenti yaşayanları olarak tepki konulmalıdır.
yaa biz kendi icimizde bi organize oLaLım gerisi geLir sahsımca.... Cünkü orda sadece biz deiL Bursa'nın haLkıda oLacak. Biz saLdırırsak miLLette saLak deiL herhaLde girer.

Tabi Mehmet abi'de dogru söyLüyor taraftar dernekLErinin biseyLer yapması Lazım. Amaa biz yinede saLdırmaya insanLık görevimizi yapmaya herzaman hazırız!
maç günüü olcak ankardan kardeslerimzde gelcek ve maç günü bursada bir sürü ölüm bataryasii oluu onlar saldrir ama dayak yerlerse rezillk
Ben tekrar diyorum bir karar alinip foruma yazilirsa katilmaya hazirim.
braveTexas Yazdı:
dernekçiler foruma katılacak kadar aktif olsaydılar...


Harikasın....tek kelimeyle müthiş....
Biz bu kenti tribünden sevenlereanlatmalıyız bazı şeyleri..Bursasporu sevmek BURSA yı sevmektir...O na sahip çıkmaktır...
Evli-çoluk-çoçuklu da olsam ben BURSALIYIM.....
Lambdaistanbul: 6 Ağustos Pazar Günü Bursa'dayız
31-07-2006      
Bursa Gökkuşağı Derneği'nin düzenlediği eşcinsel yürüyüşüne katılmak için 6 Ağustos Pazar günü Bursa'ya gidiyoruz.

Bursa Gökkuşağı Derneği ve Lambdaistanbul LGBTT (Lezbiyen, Gey, Biseksüel, Travesti, Transseksüel) Dayanışma Derneği'nin kapatılması talebiyle il valiliklerinin savcılığa başvuruda bulunduklarını daha önce de duyurmuştuk. Örgütlenmemizin önündeki bu engele karşı Bursa'da buluşmayı planlarken, pornografinin sorgulandığı kapak konusu nedeniyle Kaos GL dergisi de toplatıldı. Örgütlenmemizin ve politika üretmemizin önüne çıkan bu engeller nedeniyle 6 Ağustos günü saat 14:00'te Bursa'da yürüyoruz.

Kaos GL, Pembe Hayat GLBT Derneği ve Lambdaistanbul LGBTT Dayanışma Derneği olarak Bursa Gökkuşağı Derneği'nin düzenlediği yürüyüşe katılacağız. LGBTT örgütlerinin yanısıra Günyüzü Kadın Kooperatifi, İnsan Hakları Derneği, Sağlık Emekçileri Sendikası, Eğitim-Sen, Özgürlük ve Dayanışma Partisi, Sosyalist Demokrasi Partisi ve Demokratik Toplum Partisi Bursa şubeleri de yürüyüşe katılarak desteklerini sunacaklar.

Türkiye'de LGBTT Örgütlerinin önüne çıkarılan bu engeller nedeni ile 6 Ağustos Pazar günü yapılacak bu yürüyüşe hepinizi davet ediyoruz.

Lambdaistanbul LGBTT Dayanışma Derneği

Bursa Gökkuşağı Derneği İletişim Bilgileri

Tel: (224) 225 28 03
Adres: (İşhanı girişinde ve dernek merkezinin kapısında tabela var)
Atatürk Cd. Tayyare Kültür Merkezi'nin karşısı,
Oba İşhanı, No: 45, Kat: 7
Heykel - Bursa

*************

Oldukça enterasan olacak. Hadi lezbiyeni homoseksüeli anladım da sağlık yada eğitim sendikasının falan orada işi nedir anlamadım. Kendi özlük hakları için mücadele etmeyip her abuk eylemde oluyorlar. Neyse. Sinir katsayımı yükseltmeyeyim. Anlaşılan setbaşı cidden çok şenlikli olacak. Çünkü dtp de katılıyormuş. Atsınlar bakalım apo mapo diye sloganda köprü kaç mt yükseklikteymiş öğrensinler. Zaten milletin siniri tepesinde.
Yahu fuhuştan geçinen bir güruhun destekleyicileri nasıl sendika, insan hakları savunucuları yada siyasi partiler olabilir.
Ha şimdi iş mecbur oldu...ÖDP denen SDP ve DTP denen lavuklarla işimiz tamda Abdül abimizi anacağımız bir günde çok iyi olacak..
Yeter ...Tv başında küfür etmekten daha iyi bir fırsat çıktı önüme ve ben orada olacağım...
anca 16:30 dan sonra oradayım ! inşallah o saatte yaparlar :@

sizinle orda olmak için elimden geleni yapıcammmmmmmmmmmmmmm.... yıkarım burayııı... annemi nası kandırsam ACABA :pp bursaaaa bekle beniiiiiii feth edicem seniii

-bawer- 01/08/2006 18:57 tarihinde yazdı.
6 Ağustos'da, Bursa'dan da bir gökkuşağı geçecek :)

ayşe fatma 01/08/2006 20:17 tarihinde yazdı.
buuurcuu benii dee bursaya götüüüürr.. inanmıyorum yaa.. daha önce bursaya 2 kez gittim:) gittiğimde de burdaki eşcinseller napiyo acaba gidicek bi mekanlari var mi yoksa yalnız midırlar diye içimden geçmişti. artik bursa gözümde bambaşka bi şehir. bigün gene gidicem ama bu sefer iskender yemek için diil tabi:) keşke her sehirde bi tane dernek açılsa, hatta her semtte açılsa.. harbi ne manyak olur :)))

burcu kaya 02/08/2006 15:46 tarihinde yazdı.
:))) ayşe fatma gideriz tamam :P ben anneme ne uydursam onu dusunuom :)) ilk önce iskender yemeye gidicem dicektim yok inanmaz acaba ne dessemm... buldum anne bursaya arkdaslar heykelımı dıkıyo diyim :)) ben pazar günü ordayimmm o kadar... OFF ANNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE :))

ayşe fatma 02/08/2006 21:14 tarihinde yazdı.
tamam burcu feribotta buluşuyoruz:) ben yakama kırmızı karanfil takacam:) anneni de sorun yapma, gitiğini söylemessin olur biter zaten akşama 11 gibi evde olursun, nerdeydin diyede sorarsa işim vardı dersin:) o da hiç bisey anlamaz :) çok düşünmeyeceksin burcu, bak sana kestane şekeri alıcam :)

****

Gelmek isteyenlerin yorumları....
Saat 14 de imiş eylemleri.

http://www.lambdaistanbul.org/php/main.php?menuID=4&altMenuI D=3&icerikID=493

Belki karşı mesaj göndermek isteyen olabilir. :)
Google dan nedense hep bu site çıkıyor. Ana üsleri sanırım bu site.
ya eğer buna da bir tepki koyamazsak yazıklar olsun bize....
Biz çektik bari gençler askerde Bursalı muhabbeti çekmesin...
travestileri dövsen ne olacak öldürsen ne olacak

memleket toprakları karış karış her gün satılıyor,lübnan da filistin de kardeşlerimiz ... israil yüzünden ölüyorlar/gözyaşı döküyorlar,hergün şehit cenazeleri gelirken travestilere saldırmanın anlamı nedir onu anlayamadım


Hedef Kim Olursa Olsun Forumda Küfür Yasaktır(Kısaltılmış Küfür de Dahil) !

İlk ve Son Uyarıdır Bir Daha Uyarılmıyacaksın !
kosumi Yazdı:
gilbert Yazdı:
travestileri dövsen ne olacak öldürsen ne olacak

memleket toprakları karış karış her gün satılıyor,lübnan da filistin de kardeşlerimiz ... israil yüzünden ölüyorlar/gözyaşı döküyorlar,hergün şehit cenazeleri gelirken travestilere saldırmanın anlamı nedir onu anlayamadım


Anlam arayışınıza minik bir katkı...

http://www.ibneyiz.biz/haber/2006/ocalanin-avukatlarindan-tr avestilere-destek

Aponun avukatları zaten i...e savuna savuna bu güne geldiler ya...
eskimo Yazdı:
               Yazmayanlarda ağır abiler. Lakin atılan her iletiyi büyük bir heves ile takip ediyorlar...;)

gidip orada onların yürüyüşünü çaresiz bir şekilde seyretmek istemiyorum,ama yinede bursamızın sahipsiz olmadığını göstermek için orada olacağım.

bu arada biz yürüyüş yapmak istediğimizde engel olan emniyet mensupları bunlara nasıl izin veriyor.ve nasıl davranıyor görmek istiyorum.

bir notumda taraftar derneklerine taraftar yürüyüşü yapılmak istenildiğinde hep emniyetden izin almanın zorluğundan bahsediyolar.bak elin oğlanı nasıl izin alıyor.
üniteksasli Yazdı:
Dyks Yazdı:

bir notumda taraftar derneklerine taraftar yürüyüşü yapılmak istenildiğinde hep emniyetden izin almanın zorluğundan bahsediyolar.bak elin oğlanı nasıl izin alıyor.


devrik başkanım durdu durdu turnayı gözünden vurdu !

helal olsun başkanım ;)

Çünkü onlar inanıyorlar...
Çünkü oğlanlar bile birbirine sahip çıkıyorlar...çapulcu diyerek küçümsemiyorlar...
Bu rezilliğe son vermek lazım sen kaçıcaksın ben kacıcam nereye kadar her türlü ordayım..13 30 da mahfelde bulusalım derim ben Bursamızın bir sürü güzel yönü varken bu tür reziilliklerle anılmasına artık bir son vermek lazım..Siz cede öylr değil mi??? Taraftar dernekleri insallah duyarlar toplu bir oglan katliamı yakısır ancak..

Açıkçası ben olayı fuhuştan geçinen bir avuç zavallı hormonlunun gösterisi ve AB ye kendilerini duyurmak için sağa sola saldıracakları bir eylem diye beklemiştim.

Lakin olay az farklı.


Bu güruh İstanbul beyoğlunda 1 temmuzda onur (?) yürüyüşü yapmış. İşin ilginç tarafı tonla pankart var, işte dernek kıl yün isimleri. Sadece ve sadece Bursa diye bu derneğin ismi geçiyor. Diğer tüm pankartlarda kent ismi yok.

İşte bu noktada insan kıllanıyor.

İstanbulda da örgütlenmeleri var. Ama kent ismi yok.

Yada neden "hoşgörülü" il olarak gördükleri İzmirde yok dernekleri.

Neden illa Bursa. Niye bu ısrar...

Kendi adıma isteyen lezbiyen olsun, isteyen gay yada neyse. Kapalı kapılar ardında ne yaparlarsa yapsınlar. Kimseyi eğitmek yada ıslah etmek benim vazifem değil.

Ama sokağa çıkıp, bunu fuhuş için kullanıp, yakalandıklarında "devlet bize iş versin", "biz askere gitmeyelim", yada bölücü yandaşlarıyla işbirliği yaparlarsa o zaman iş değişiyor.

Yada benim kentimin adını ısrarla her platformda kullanıyorlarsa o zamanda iş değişiyor.

Bıktım ben acındırma edebiyatından. Paso ezildik edebiyatı yapanlar mafya olup, kentimi yağmalar, hazine arazilerine konar, mehmetçiğimi öldürürler yada "bizi tanıyın sevin" diyen travestiler fuhuş yapıp dururlar, yakalanınca da başka seçeneğimiz mi var diye herkese saldırırlar.

Hala ve hala benim anlamadığım neden illa Bursa ısrarı...

Bu derece çoklar mı bunlar bu kentte...

Bu derece piyasası var mı bunların...

bi vallahi yazdıkların çok dogru , şu yazıların ardından bir kişi çıksın da cvp versin şöle şöle diye !

ve tekrar hatırlatalım ;

6 Ağustos Pazar 14:00 Mahfel Önünde Toplanıyorlar Haberiniz Olsun !
İstemiyoruzzz lannnn!!!!
Bıktım artık her gittiğim yerde yaklaşmayın lan bu adam bursalı muhabbetinden.Ben de orada olucam.13.30 mAHfel de. Ne kadar adam toplayabilirsem getiricem.
Bi de pkk yandaşları slogan atmaya kalkarsa o zaman cümbüşün kralı olacak heykel de..
Saat 14:00 müsait olan herkes gelsinde oglanlara bursali nasil olunur gösterelim.
Bursa'mızın adını ve serefini , insanLarının nasıL oLdugunu göstermek için Pazar günü 13:30 'da MahfeL'in önünde topLanıyoruz.

Kentimize , sanımıza , bayragımıza sahip cıkaLım!!

Bu insan biLe demeye diLimin varmadıgı yaratıkLara buranın BURSA oLdugunu göstereLim!!
formayı giyip gidecez.zaten mıknatıs gibi çekerizz birbirimizi:)
Hiçbir müdahale yapılmadığı sürece pazar akşamı ana haber bültenlerinde ve pazartesi gazetelerdeki yazılar yüzünden üzerimizdeki bu leke kalıcı olarak tazelenecektir.Nufüs kağıdında bursa yazan ve bu benzetmeden kurtulmak isteyen herkesin katılması gereklidir.Bu olayında yayılabildiği kadar tüm bursaya yayılması gereklidir. Yoksa işimiz çok zor...
Vakilinchuk Yazdı:
Ya beyler neyi kanıtlayacaksınız onları döverek onu anlamadım.Diğer şehirlerde bursadan çıkan 1-2 şarkıcı kırık diye edilen lafları bu kadar mı gocunduruo.Çıkıp 2 bağırıp dağılacaklar İstanbulda Ankarada hergün olan olay.Buna kadar çıkıp Filistin-Lübnan halklarına destek vermeliyiz.Toplardan iğrenin falan bende yanlarında bile duramazdım eer top tanıdıım olsaydı herhalde şükür yok ama onlarda insan ennihayetinde be kardeşim.Vatana-millete ne zararları var.DTP mitingi fln olsa anlicam PKKlı dövmeyi.Soruyorum size eğer burada yürüyüşü devlet ve cumhuriyet düşmanı aşırı dinci bi örgüt yapsa mesela yarın cuma namazı çıkışı ulucaminin önünde yaşasın şeriat falan diye aynı tepkiyi koyarmıydınız?Hiç sanmıyorum...Hangisinin zararı çok ülkeye?


gilbert Yazdı:
travestileri dövsen ne olacak öldürsen ne olacak

memleket toprakları karış karış her gün satılıyor,lübnan da filistin de kardeşlerimiz ... israil yüzünden ölüyorlar/gözyaşı döküyorlar,hergün şehit cenazeleri gelirken travestilere saldırmanın anlamı nedir onu anlayamadım


ikiniz aynı adam olabilirmisiniz? ve bursalı olduğunuzu ispat edebilir misiniz? ikiniz içinde cevap bir önceki sayfada verilmişti ama ben koyayım yine. Buyurun o zaman size davet andiamo abimden...

[/QUOTE]
peki kardeşim...Hadi Filistine gidelim mi seninle Varmısın..?Ya da Lübnan a.....lütfen tamamını oku ..Anla...
ha eğer sende insan hakkı diyorsan onlara katıl..
karınca misali aynen..Tek başına ne yapabilirsin o orduya denince karınca ne demiş...
''en azından tarafım belli olur...''

saygılar...
Bu arada ilk msj ında bu lavukları savunmanda çok ilginç...Bursayla ilgili hiçbir fikrin yok muydu...?İlk bu mu dikkatini çekti....[/QUOTE]
Kardeş bursada namazgahta oturuorum.Herkes aynı şekilde düşünmek zorundamıki farklı düşümen 2 kşi bursalı olmuo.Bzide topmu sandınız.Biz yanlış bulduumuzu söledik size.İspat istiosan bişi sor söyliimde benim bursalı olmam neyi değiştirecek?Sizin bursaspor taraftarı olarak anadolunun en kallavi taraftarı olarak bi avuç topla uraşmanız yakışıomu onu söle.Kompleks yapmışsınız.Linç etmek insanlığa sığarmı?İlla bişi yapacaksak gelin İsraie ABD ye tepkimizi gösterelim sokaklarda.
Sizin bursaspor taraftarı olarak adlandırdığın biz bursaspor taraftarı en azından burada yazan ve geleceğini söyleyen arkadaşlar olarak gereken tepkiyi gösterecektir. Sende forumun en kallavi üyesi olarak bir organizasyon ayarla israil ve abd'ye tepkimizi gösterelim. Biz bu lekeden sıkıldık sen sıkılmamış olabilirsin.Onun için saygı..........
Önemli olan orada olay çıkarmak değildir. Şehrine sahip çıkan Bursa insanının kendini göstermesidir buradaki püf nokta. Türkiye'deki birçok insanın bize yaptırdığı yakıştırmalar yüzünden belki de bu insanlar Bursa'mızı mesken ediniyorlar. Tepkimiz buna karşı olacaktır. Herkes safımızı görsün ve bize yakıştırma yapan zekasından şüpheli olduğum insanlar bizi izlesin.
Yaw ben üniversite öğrencisiyim.Ülkenin bir çok yerini gezdim arada.İzmirde bursadan kat kat çok top var ne mesken tutması?Keza İstanbul veya Ankarada öyle.Ben A.B.D. VE İsraile karşı organizasyon ayarlarım katılım olursa ne ala.Peki gereken tepki nedir?Gidip orda bağırıp baskın çıkacaksanız bi nebze.Ama tekme tokat linç yakışmaz.Bursa'yı Trabzon'a çevirmemeliyiz arkadaşlar.Dövülecekse gerçekten bayrak yakılanlar dövülmeli.
arkadaşlar toplanılacaksa hep beraber toplanalım ama rahatsızlığımız olan şeyi konuşarak belirtelim.şiddet hiçbir zaman çözüm değildir.bursa kelimesini dövizlerinde pankartlarında görmek istemediğimizi, yaşadıklarımızı anlatırsak bizleri anlayacaklarına inanıyorum.
ayrıca bu dernek kapatıldıysa yaptıkları yürüyüşte yasal değildir.orası ana baba günü olacaktır.buna da dikkat etmek gerekir.

sonuçta herşeye rağmen ordayız.....
Vakilinchuk Yazdı:
.Ama tekme tokat linç yakışmaz.Bursa'yı Trabzon'a çevirmemeliyiz arkadaşlar.Dövülecekse gerçekten bayrak yakılanlar dövülmeli.


Şimdi kardeşim..Trabzona çevirmemeliyiz...Ama bayrak yakanları dövmeliyiz...Tezat değil mi bu...?
Bu arada biz onlara bu şehrin sahipsiz olmadığını önce dilimizle anlatmaya çalışırız...Ha erkeklikleri tutar o zaman da kendileri bilirler..
Birde vatana millete ne zararları var demişsin...Çoçuğun olsun,yürürkende bunlar yanından geçsin..O zaman ne zararları var anlarsın..
Ve........
En önemlisi.......

Asla ama asla burada bulunana insanları hiçbirşeyden etkilenmeyen,sadece hayatı futbol ve şiddet olan insanlar gibi algılayarak yazı yazma..İsraile ,ABD ye yazı yazmak dışında eylem koyanların bile olduğunu bil yeter...Madem ki üniversite öğrencisisin o zaman okulunu iyi şekilde bitirip bu ülkede söz sahibi olmaya çalış ve etrafının da böyle düşünmesi için gerekeni yap...Ama global dünya anlayışında buda milliyetçilik olur ve dışlanırsın okulda..Ne olur ..?partiler biter,balolar biter,discolar biter...Yani herşeyin bir bedeli vardır...

Lübnan diyorsun ya Lübnan....Bilgin olsun diye söylüyorum..Lübnanın güneyi aynen bizim Bodrum gibi bir hayat yaşıyor..Ve hiçbir tepki göstermiyorlar ..Neden sence??Çünkü bölünmüş...parçalara ayrılmış bir topluluk....
Ben BURSAMA sahip çıkacam ,bölünmeyeceğim...En azından benim gibi düşünenlerle beraber...Amacımız adam dövmek değil..BURADAYIZ diyebilmek....

Sen sahip çıkmazsan bir gün sahip çıkarlar.....
Geyik bir yana...
Düz mantıkla baktığınız zaman bu olayın Bursaspor taraftarıyla bir alakası yok diyebilirsiniz...
Evet bizim işimiz değil. Bursa'daki sivil toplum örgütleri hatta Bursa'yı sevenlerin organize olması ve tepki vermesi gerekir görüşündeyim...
Olayın ib..liği bu mahluklar Bursa adını kirletiyorlar. İçlerinde bir tane bile Bursalı çıkmaz...
Neden Bursa, neden bu olaylarda özellikle Bursa ismi zikrediliyor ?
Bu olayı isterseniz biraz daha abartayım...
Bakın 2. sayfada sevgili Haldun abi şu linki vermiş ;
http://www.ibneyiz.biz/haber/2006/ocalanin-avukatlarindan-tr avestilere-destek
( İnanmadım linki tıkladım link sağlam )
Linki dikkatlice okuyun...
Ne diyor ?
" ocalanin-avukatlarindan-travestilere-destek "
Allah aşkına bu nedemektir ?
Bursayı geç, burada ismi geçen kişiye dikkat...
Bu mahluklar yürüyüş yapıyorlar ve emniyet bunlara izin veriyor, ilginç...
Pazar günü tepki verecek kişiler Bursaspor taraftarı kimliklerini bir tarafa koyup önce Türk, sonra Bursalı kimlikleri ile tepkilerini ortaya koyacaklardır...
Diğer dava arkadaşlarımla beraber bende orada olacağım...
Yıllardır çektiğimiz yeter, askerlikte ayrı maçlarda ayrı hayatın her dalında ayrı...bu lekeyi temizlemek için ne gerekiyorsa sonuna kadar varım...tepkiyse tepki giderse gider...ben orada olucam.
Vakilinchuk Yazdı:
yaw silin forumdan tamam arkadaşım söyledi bana bu muhabbeti bu yüzden üye oldum kendisi sizin gibi düşünüyor yanlış anlaşılmasın ama sizin gibi düşünse idim beni gene silermiydiniz onu merak etmiyor değilim yani attığım 4 mesaj yürüşü basalım şeklinde olsaydı.ne biliyosanız onu yapın.
sana öneren arkadaşın kim burayı ?

yürüyüşü basalım desydin de yine sana bu şekilde yaklaşırdım !

benim yukarıda kurdugum denklemin cevabını ver yeter ;)

5 post oldu ve hala bu konudasın !

hangi uni de okuyorsun ve ismin ne ? onu söle sadece bana yeter !
Arkadaşlar...
tartışmaya gerek yok...Herkes tercihlerinde!!!! serbest..
yürüyüş yapılmasına müsade edilmeyecek okadar.
Yazılandan alıntı......
Sen müslüman olduğunu tahmin ettiğim bir insan olarak(dinine laf etmek için değil,müslüman olmayan birçok insan bulunduğundan yanımamak için tahmin yazdım) müslüman kardeşine sahip çıkarsın,kendine o güneyli hristiyanları ölçü almamalısın.Çocuğunun yanından geçerse anlarsın demişsin,valla ben çocukken benim yanımdan geçti,bana pek bişi olmadı......


tahminin doğru...!!!seni tebrik ederim...Ben kimseyi kendime ölçü almam...Çünkü MÜSLÜMANIM....Bizim fıtratımızda İNSANI sevmek var ...Bu arada İsrail de pek hristiyan bulunmaz..Onlar hristiyanlık ve müslümanlık arasında kalımış bir dinin mensuplarıdırlar...
Birde sen çoçukken yanından geçenin me olduğunu anlamışsın bravo..?şimdiki çoçuklar soruyor ne yazık ki..Ve evladına anlatamıyorsun..Yani bana bişey olmadı derken üstüne saldırı manasında değildi söylediğim..Aslında sen çoçukken yanından geçen için babanın hissettikleriydi sorduğum...?Üniversitede de soruları anlama konusunda problem yaşarsan işin kötü ...

Herneyse...saygılar sunuyorum sana...
Ve her kim olursan ol ...Burada ufak bir nüans var..Biz onların o şekilde olmalarına değil,bu kadar rahat olmalarına ve BURSA mın adını kullanmalarına karşıyız...Ve onlara destek veren Apo nun köpeklerine...
Anlayacağını umuyor ,sevgiler sunuyorum...
konu yürüyüşten çok, israil-lünnan olayına dönmeye başlamış ama;
tarihe baktığımızda aslında acı gerçeklere tanık oluyoruz araplar konusunda..osmanlı hatta selçuklulardan beri hiç kimseden çekmemişiz araplardan çektiğimizkadar.nezaman batıya bir sefer düzenlesek daima bir ayaklanma bir savaş çıkmış bize karşı araplardan.osmanlıya baktığımızda hristiyanlarla yaptığı savaşa eişttir hemen hemen araplarla yaptığı savaşlar.(biraz abartılı)
en son 1. dünya savaşı sonu ve kurtuluş savaşı sırasında arap-hristiyan ittifakını hepimiz biliyoruz.
ama işin ilginç tarafı adamların karşı millete veya başka bir devlete değil bu ayak oyunları.tarih boyunca kendi aralarındada sürekli savaş halindedirler.ve en büyük boy-aşiret savaşları araplar içinde olmuştur.ve neticede birçok arap devleti oluşmuştur ve bu devletlerin çoğuda birbirleriyle yapılan savaşlar sonunda kurulmuştur..yıllardır süren israil-fransa ingiliz-amerika sömürgesine karşı bile birlik olamamışlar ,el altından bile birbirlerini desteklememişlerdir çoğu zaman...bununlada yetinmeyip yıllardır pkk yı bize karşı kollamışlardır.
ve tarihin altın kuralıyla karşılaşmaktadırlar,eden bulur...
tüm bunlar israili desteklediğim ve ölen onca müslüman için üzülmediğim anlamına gelmesin ,ama tarih budur..
zamanında oluşan tehlikelere karşı hiçbir tepki ve örgütlü direnç gösteremeyen araplar bu sonuca daha ozaman boyun eğmiştir.müslüman kardeşler-intifada-fkö-hamas v.s şeklinde birçok örgütlenme çabası olmuş fakat hep kendileri bunları tasfiye etmiştir.

tehlike karşımıza hep savaş şeklinde çıkmayabilir.benim ölçülerimde i..nelik-dönmelik-lezbiyenlik de bir tehlikedir milletim-ailem-akrabalarım için.ve eğer bizde elimize geçen bu fırsatta en azından tepkimizi vermezsek birgün kimbilebilir yakınlarımızdan birilerinin ileriki gökuuşağı yürüyüşlerinde olmayacağını..
ve bu tepkiye karşı olanlar neyi savunuyor neyi istiyor;ibnelerin-dönmelerin aramızda güzelce gezmelerini,alenen kendi sapkın tercihlerini yaşamalarını ve buna bursadan başlamalarınımı??
pazar günü setbaşı mahfelden döner bıçağı ile sallaya sallaya yürücem hangisi denk gelirse neresi gelirse gelsin dalacam :-)

Helal olsun bir konu bu kadar iyi özetlenebilir ancak.
Yaaa başlarım ABD yede İsraiLe de... deLirtmeyin adamı İsraiLe acıLıs macında tepkimizi koymadık mı??? Ankaragücü macında ve akabindeki maclarda da koyacaz tepkimizi! bu cok ayrı bi konu burda tartıstıgımız mevzu bu yaratıkLarın BURSAMIZDA yürüyüs yapmasıdır.

Bugün haberi sabah gazetesinede cıktı iste!!! Daha neyden bahsediosunuz!!!

Pazar 13:30 mahfeLdeyiz okadar!!!!
aren Yazdı:
Vallah ben takımımı desteklemek için maça gitmeyi gücümü de takımıma harcamayı düşünüyorum. Her türlü şiddete karşı biri olarak bazı arkadaşların görüşlerine hiç katılmıyorum. Lübnan'daki savaş daha çok ilgimi çekiyor. Eğer bu konuda bir gösteri olursa seve seve İsril'i protesto için katılırım.   

gelemeyecek olmanı buraya yazman gerekmiyor zaten.bu forumda ilgini çekebilecek daha birsürü konu var.
hatta senin için birde ortadoğu konusu açarız.
Arkadasim spor farkli ama burada Bursali olanlarin gururu söz konusu.Sporlada alakasi var kovalarsak kosmus olacaz mactan önce ter atmis oluruz.Bu kadar tantanaya gerek yok sen gelmezsin gelen olur.Gelen geliyorum demesin.Gelmeyende karsi cikmasin.Saat 13:30 da gelen gelir.
beyler pazar günü saat 1.30 da kütüphenenin yanında buluşuruz ben yanımda 5-6 arkadaş daha getircem herkes tepkisini koymalı sadece bursasporlular değil tüm bursa tepkisini koymalı ben şehir dışında okuyorum bursamızla hep dalaga geçiyolar ve sürekli oınlarla kavga ediyorum kentimize sahip çıkalım bursanın ne kadar delikanlı olduğunu herkese gösterelim yoksa herkesin eline koz vermiş oluruz tepkimizi koymazsak çünkü bı haber akşam istanbul televizyonlarında çıkacaktır gaztelerde çıkçacktır ve bütün türkiye bu haber alacaktır bursamız işçin sahip çıkalım
bazi tarfatar gurplarının bu siteyle problemi olbalir ama kimse gurur yapip gelmemzlik yapmasin..eger orda o topaçlardan dayak yersek dahada rezillk butun gurplar olrda olusun kırıgınlıklar bu olay için rafa kaldirilsin
bunlara tepki koymassanız başımız çok ağırır.beyler.herkez orda olsun gerekirse dereye atın....gitsinler başka memlekette yapsınlar bu işi.
hem adımızı çıkarttı mali şerefsizi ztn.. onada kapak olur.. lütfen bu işi boşlamayalım
Anladığım kadarıyla yürüyüşe tepki koymayı yanlış bulan arkadaşlar , gerçek Bursaspor taraftarının gerçek BURSA sevgisi taşıdığını unutmuşlar. Sitedeki tscli ,texaslı ve partisanlı arkadaşlar bu konuyu gerekli kişilere iletiyorsunuzdur umarım.Orada 30-40 kişi görüp yeniden hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.
Öncelikle şunu söylemek istiyorum bu travesti ya da gökkuşağı yürüyüşü her ne haltsa bizim ank.gücü maçında sadı terketmekten daha çok ana haber de yayınlanacaktır. Mutlaka bütün tv kannalrı göstercektir işte ib.ler bursa da yürüyüş yaptı diye.Hadi bakalım osonra nolcak nası adımızı düzlüğe çıkarıcaz ben artık şehir dışında nerelisin diye sorduklarında BURSALIYIM dediğimde kaçın lan bu adam BURSALIYMIŞ diye espri yapmasını bunun içinde insanlarla kavga ertmek istemiyorum.Mutlaka tepki gösterilmeli kavgaysa kavga giderse gider küfürse küfür.Gerekirse pankartlarını ellerinden alır köprüden aşağıya atılır. 13.30 DA kütüphane önündeyim.Yalnız bu adamların da haberleri olmuş gördüğüm kadarıyla bu yürüyüşten ona göre gelin.Pantolonlarda kemer olsun :) her ihtimale karşı
emanetle gelelim. (Not, ibnistan: "emanet" argo olarak silah, biçak v.b.)
bende orda olcagim 5kişide olsa onlar burasda yürtütmeyiz her ne olursa olsun ordayım
Beyler bence kütüphanenin önünde buluşulsun. Bide mümkünse forma veya atkı türü aksesuarlarla gelelim ki birbirimizi tanıyabilelim malum o gün orası i... kaynayacak..
kaçta toplancak mış bu yaratıklar?beyler ona göre gelelim
300kişi olcaklar mıs bide tkple pkklılarda olcakmış
white4green Yazdı:
drog Yazdı:
   kaçta toplancak mış bu yaratıklar?beyler ona göre gelelim
arnavut
__________________
P Â ® T i S Â N S


Yürüyüş 14.00 da biz 13.30 da oralarda olacağız..


eyvallah ordayız   o saate

arnavut
bunların derneğinide basalım yıkalım yakalım böyle bişeyi istemiyoruz.. müsadede etmeyeceğiz.. yoksa burası altı evliya üstü eşkiya değil altı evliya üstü eşcinsel memleketi olur.. bunlara asla müsade etmicez..
şerefizler askere gitme diyor dikkat etmemiştim..yarin çok kötüü karişacak bursa çok
alayına gider.. hiç farketmezz..
champion Yazdı:
Herkes birbirine haber versin işte ama inanıyorum bu sefer çok kalabalık olucaz.
ben hala kalabalık olmadigimzi düsünüyorum
Fb dernek olayından daha kalabalık olucaz.:)
Herkes kendi çevresine söylesin ben gelmicek olan sanmıyorum.
Önemli olan sayı değil dicem ama önemli biraz yani bursamıza destek verenlerin sayısının fazla olması imaj için önemli bence.
Bursalılar travestileri istemiyor


Evliyalar, erenler şehri olarak adlandırılan Bursa'da, Türkiye'nin çeşitli yerlerinden gelen travestilerin yapacağı eylem Bursa halkını rahatsız etti...
05 Ağustos 2006 13:13
Yazı boyutunu büyütmek için         &n bsp;    


Bursasporlu Esnaflar Derneği Başkanı Fevzinur Dündar, travestilerin yarın yapacağı yürüyüşün evliyalar, erenler şehri olan Bursa için bir utanç vesilesi olduğunu söyledi.

Türkiye'nin değişik illerinden gelerek Bursa'da eylem yapacak olan travestilere tepkiler sürüyor. Bursasporlu Esnaflar Derneği Başkanı Fevzinur Dündar, CİHAN muhabirine yaptığı açıklamada, "Bursa evliyalar, erenler şehridir. Biz böyle bir yürüyüşün Bursa'da yapılmasını kesinlikle tasvip etmiyoruz. Bursa'nın adı evliyalarla, manevi ortamıyla anılmalı, tanınmalıdır, böyle rezil şeylerle anılmamalıdır. Kanun ve yasalar böyle birşeye izin veriyor; fakat biz Bursalılar olarak bundan çok rahatsızız." dedi.

Sözkonusu yürüyüşü engellemek için ellerinden geleni yapacaklarını vurgulayan Dündar, yetkililerin buna çözüm bulması gerektiğini ifade etti.

Yarın Bursaspor'un maçı olduğunu belirten Dündar, travestilerin eylemini engellemek için uğraşacaklarını çıkacak olaylara karşı yöneticileri göreve davet etti.

Cihan
şerif sakin olcak bişey yok aga.. yok öyle yağma
Kısaca: Oradayiz ve yürüyüs yapamayacaklar.
organizasyona devam beyler
yarın bazı süprizler le karşılaşa bilirsiniz bir taş ile iki kuş vurulacak .....ben yarın ıoradayım arkadaşlar onlar demokratik haklarını kullanıyorlarsa bizde demokrasinin bize verdiği başka şeyleri kullanacağız.....:D:D:D:D:
yes man yes woman... no gay......
8 sayfa yazılmış konunun hatrına bende gelicem. böyle bi olayda bursalı kardeşlerimi yalnız bırakamam saat 13 de mahfeldeyim gelene çay benden dicem ama lanet yerde çayda çok pahalı...
mutlaka oradayız... biz 30 kişi olsak saldırsak bile bizden gaza gelen vatandaslarda bizimle olacaktır şüpheniz olmasın.. mevzudan sonra hep beraber şehitliğede gideriz.. 13,30 da mahfelde 17:00 da şehitlikte olalım....
Eğer fazla kalabalık olmazsak bu yürüyüş korktuğumuzdan daha da fazla ses getirebilir.

Aslında biz bu i...leri dövünce daha fazla gürültü olacak ve ana haberlere konu olacağız ya neyse.

İnşallah federasyon yarınki kavgayı fırsat bilip bize saha kapama cezası vermeye kalkmaz!!!
Arkadaşlar azıcık da olsa Bursalı olan Bursa yı seven
ve Bursayı bu şerefsizlerle özdeşleştirmek istemeyen kişiler mutlaka orda olurlar..İşi olan veya herhangi bir sebeple gelemeyuene amenna lafımız yok ama ben biliyorum ki keyfi olarak gelmeyen olmuycaktır..Biz onlardan daha fazla olup göstyerelim onlara Bursalının nasıl oldugunu Bursa evlıyalar şehridir ya travestiler şehri değil!!!!
Askerlik yapmayan veya bursa dısında ortama girmöeryen adam bilemez..Milletin ilk tepkisi " Vay Bursalısın ha.." opluyor..Tabi sonra kafa göz dagıtıyorsun ama neye yarar ki??? Bizim için bulunmaz bir fırsat..Neden Bursamız güzel şehreimiz böyle adi insanlarla anılıyor??İstnbul İzmir veya diger sehirler de yok mu?=??
Neden Bursa..?? Tekrar diyorum Bursayı seven ben Bursalıyım dıyen herkes orda olmalıdır..Görücekler nasıl Bursalı oldugumuzu...Herhangi bir işi olmayıpta keyfi olarak gelmeyen vatandaşlar da çıkarsa Bursalıyım diye dolaşmasınlar ortada..
bence böyle bir şeye bursa halkı izin vermez. inanıyorumki esnaf dükkanını kapatır yine bunlara izin vermez. bursa duyarsız memleket deildir. onlara izin veren zihniyeti de kınıyorum. inşallah tatsız olaylar olmaz akşam haberlerde bursada i....r olay çıkardı die
Yarın ordayız..
Atarı olan i..e yürüyüs yapar.Bizim saldırdıgımız anda zaten bütün vatandas saldıracaktır.Bursa'nın isminin bu yaratıklar ile karalanmasına izin vermeyecegiz..
Herkes giysin yeşilini beyazını formamızı birbirimizi buluruz zaten gerisi Allah kerim..Bursayı pisliklerden temizliyoruz yarın gazamız mübarek olsun timsahlarım :)))
Hayirlisi bakalim yarin oradayiz.Gercek Bursali nasil oluyor cümle alem görsün.
Bende gazetede gördüm polis olacakmis ama polis bence bize fazla karismaz.Tabi polislerden Bursali olmayanlar sorun yaratacak ama bizde oradayiz.Formamizla atkimizla.
Hiçbişey yapamazsak bile (polislerden ötürü) bi canım feda çekeriz ele güne karşı ondan sonra akışına bırakırız.
setbaşı köprüsünün altında çok iyi bi peyzaj çalışması yapmışlar. dün akşam yine baktım süper.inip yakından incelemek lazım ama.. şimdi kim incek oraya? bugün bikaç kişiyi yollayalım, aşağıdan anlatsınlar bize:))
Eşcinsellere linç tehdidi

300 gay, lezbiyen ve travestinin katılımıyla düzenlenecek yürüyüşün iptal edilmesini isteyen Bursasporlu Esnaflar Derneği Başkanı Dündar, linç tehdidinde bulundu

Bursa DHA

Kısa adı "Gökkuşağı" olan Travestileri, Transseksüelleri, Gayleri, Lezbiyenleri Koruma, Yardımlaşma ve Kültürel Etkinlikleri Geliştirme Derneği'nin bugün düzenleyeceği yürüyüşe izin verilmesine tepki gösteren Bursasporlu Esnaflar Derneği Başkanı Fevzinur Dündar, "Bu insanların linç edilmeleri istenmiyorsa yürüyüş iptal edilsin" dedi.
Dernek binası önünde düzenlediği basın toplantısında, eşcinselleri 'toplum dışı insanlar' olarak tanımlayan ve "Bursa'nın adını kirlettiklerini' söyleyen Dündar, "Bursa evliyalar ve padişahlar şehridir. Bu yürüyüş için kanuni yönden belki bir şey yapılamamıştır. Ama toplumsal açıdan bizler bunun karşısında olacağız. Bu yürüyüşün gerçekleşmesini engelleyeceğiz. Bursa böyle kimliği belirsiz lanet insanların cirit atacağı bir şehir değildir. Emniyet yetkililerine, valiliğe ve siyasilere sesleniyorum. Orada bu insanların linç edilmesini istemiyorlarsa tutumlarını ve hareketlerini netleştirsinler" diye konuştu.

Esnaf da yürüyecek
Dündar, her maç öncesi saat 16.00'da yaptıkları Atatürk Stadı'na yürüyüş etkinliğini, eşcinsellerin yürüyüşüyle aynı saat ve güzergâha aldıklarını da söyledi.

İlk kez yapılacak

Bursa Valiliği'nin "düşünceyi yayma ve açıklama hürriyeti" kapsamında verdiği izinle organize edilen 1. Bursa Türkiye Eşcinseller Buluşması, saat 14.00'te Setbaşı Kütüphanesi önünde başlayacak. Yaklaşık 300 travestiyle eşcinselin katılmasının beklendiği yürüyüş, 150 metre uzaklıktaki Kent Müzesi Parkı'nda yapılacak basın açıklamasıyla sona erecek.

Kaynak Milliyet Gazetesi
yok yaw bunların hepsini hitlerin yapyığı gibi diri diri yakacaksın...ben BURSA çocuguyum.fakat bunların yüzünden şehir dışında adımız çıkmasın.daha önce bursa(o) muhabbeti için arkadaşlarımla muhabbeti kestim hatta kavga ettim.gene ederim.fakat bu ne olduğu belirsizler adımızı kirletiyo o kadar...anti travesti ve anti ist...neden mi??? çünkü ben BURSA' lıyım...sapına kadar...
Şimdi yürüyüşten geldim çok kalabalıktık mahfelin önünde travalardan kimse yoktu saat 14.15 civarlarına kadar mahfelin içi mahfelin dışı ve kütüphanenin orası full bizimdi.Her yer Yeşil beyazdı.Neyse bekledik bekledik kimse gelmedi.Biz de hep beraber derneğe doğru yürüdük.Ama o bölüme polisler yüzünden giremedik.Ulucaminin oraya gitmek zorunda kaldık yolun karşı tarafına geçişe izin vermiyorlardı çünkü. En sonunda emniyet trava ların yürüyüşüne izin vermiyeceklerini belirttikten sonra pkk ya ve trava lara küfürler savrulduktan sonra bi kısım stat tarafına doğru bir kısımm da gimanın o tarafa alt geçitten geçti ki ben de onlaerdan biriyim.Gökkuşağı derneğine taşlamalar oldu oradan da bi kaç şişe çakmak benzeri şeyler de bize aıldı.Olay şimdilik bu kadar. Onlar hala dernek içindeler.Gitmek görmek isteyenler çıksın kafkasın oraya polis dolu.Hiçbir mevzu olmadı.Ama ben şahsen polislere inanmadım yürüyüş yapılmıycak ded,iler ama madem yapılmayacak bu kadar yaygara nasıl çıktı bugün bütün gazeteler de yazıyormuş.
Selim'de orada idi bugün Texas güzel olacak herhalde,
yapılan tepki yeterliydi bence, ben bile bu yaşımda gittim helal olsun bana..
Aynen abi helal olsun herkese selim abi de ulucami nin orda bekliyomuş haberi geldi bana da bir sarkadaş söyledi. Neyse ondan sonra bu travaların dernekte olduğu öğrenildi ve hep beraber oraya gidildi.
Ben biraz erken ayrıldım oradan ama hedefe ulaşıldı . Bu saatten sonra da birşey olmaz..Bu kadar iyi organize olabiliyoruz ama maç günleri harici de olabilmeliyiz..
Helal olsun sizlere. Renktaşlarım benim. Kimse Bursa ismini lekeleyemez.
trolara ölüm:)
helal olsun.haberlerde izledim simdi.süpersiniz
Trolara Ölüm.Harbiden bugün bursada saglamdik.İlk defa tam anlami ile organize olduk.Şehitliktede görevimizi yaptik.Gelenlerden Allah razi olsun.Hava cok sicakti yinede mactada elimizden geleni yaptik.insallah ilerleyen haftalarda daha iyi olucaz.
Ya bu arada bu travestiler biz dağıldıktan sonra yürümüşler mi polis izin vermiş mi??
Bildigim kadariyla yürüyüş olmamis ama dernekten çikarken biseyler olmus tam bir bilgim yok.Bilenler biseyler yazarsa iyi olur.
Bugün geLen herkesin ayagına sagLık. Herkes sekLimizi gördü!

Ayrıca biz gittikten sonra bunLardan 15-20 si dernekten cıkmıss bizimkiLer baya bi kovaLamıs bunLarı. Hani bu korku onLara 3 sene yeter dioLar :) :) süperizzzz :)
seneye daha kapsamlı bi yürüyüş yapcaklarmış. dünyanın her yerinden i..e dawet etceklermiş...
alayınıza yeteriz ulannn
tebrik ederim sizi beyler...emeğinize sağlık
yaa çok güldüm dava edicekmiş :)
Gerçekten bu sefer sağlam bir iş çıkardık...helal olsun bize...birde sivil polisin bir sözü vardı akşamdan beri gülüyorum...askerde topçuydum top nöbeti tuttum buradada aynı görev nasipmiş dedi..:)
Dün orada Bursalı olmanın ne demek olduğunu tüm insanlara bir kez daha gösteren arkadaşlara ve dostlara teşekkür ederim..Dün iyiydik...Hatta çok iyiydik..
dün orda selimin ve tsc üyelerinin de olması bursasporlarının aslında istedikleri zaman nasılda çok güzel birararaya gelebildiğini gösterdi
dün orda iki şeye şahit olduk bursaspor tribünü bu ülkede her konuda 1 numara ikincisi de bursasporlular hariç bu şehri belkide bu vatanı korucak bir tane diğer bursalı yok millet bireysel takılıyo kendi halinde akşam haberlerde izledim beyrutun bir kısmı bombalanıyo diğer kısmında millet barlarda,plajlarda yani vatan millet kavramı kalmamış g.t kadar israil heryeri yakıp yıkıyor bu tepkisiz toplumla bizim sonumuzda bu olur
oraya gelen bursasporlu ve ankaragüçlü kardeşlerime bir daha teşekkürler
dün oraya giden tüm arkadaşlara minnettarım. allah sizden razı olsun.
haberleri okudum , hatta yorumlarıda , birde suçlu biz olduk :))

neyse seneye daha geniş kapsamlı olacakmış , bizde genişleriz no problem :))

ama yaniyazılan yorumlara ve haberlere ben sadec gülüyorum :D
polisler otobuslere bindirken halleri çok komikti birden bizden biri kemerini çıkartıp onlara fırlattı ama orda bir lez vardı o kadar güzeldi ki allahım inşallah bir an önce ordan kurtulur :d :d

birde ordaki düğün salonunda kavga çıkmış orasıda çok komikti :d
ama orda bir lez vardı o kadar güzeldi ki allahım inşallah bir an önce ordan kurtulur :d :d

olum alemsin yaaa:)hahaha
allahtan düğünde çıkan kavga bize ihale edilmedi.
İstanbulun şanlı medyası gene bizi sopalarla linç girişiminde bulunmakla suçluyor...O sitelere yorum yazanlarda ne olcak sanki yürüselerdi-Bu Bursaspor taraftarları neden herşeye maydonoz oluyor gibi abuk sabuk yorumlar yapıyorlar...
Neyse....İt ürür kervan yürür......
andiamo Yazdı:
İstanbulun şanlı medyası gene bizi sopalarla linç girişiminde bulunmakla suçluyor...O sitelere yorum yazanlarda ne olcak sanki yürüselerdi-Bu Bursaspor taraftarları neden herşeye maydonoz oluyor gibi abuk sabuk yorumlar yapıyorlar...
Neyse....İt ürür kervan yürür......


Bırak böyle suçlasınlar ya aksi bir durum olsaydı Allah korusun..iki metre yürüselerdi neler olurdu bir düşün..
polis bize çok sert davrandii...onlarıı dişarii çıkarsalardıı biz direk polislerle karşi karşia kalcakwtık
Valla bravo arkadaşlar. Dün harikaymışsınız. Bugün işyerinde herkes sizi konuşuyor. Ben de, görün işte Bursalı kimmiş dedim. Tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.
Boşverın arkadas Türkiye çapındaki kötü imajımız kalmadı artık bırakın bizi sopalı göstersinler..Halbuki 2 3 kişinin elinde sopa vardı onlarda resimdeki arkadaslar kalan 497 kişide ben sopa falan göremedim bu da bizans medyasının uydurması ama işimize yaradı..Tüm Tükirye seyretti gerçek Bursalıların ne oldugunu...
Slognlar harikaydı yaa :)))
"Emniyet bıraksın alayını asalım"
"Trolara ölüm :))) "
"Bursalılar burada trolar nerede"
vb vb daha bir sürüsü...Tek kelimeyle müthişti seneye tekrarını yapıcaklarmıs bu sefer daha fazla bi şekilde karşı koyarız....Alayına gideriz her türlü...

İbnistan tarafından not:

Foruma üye olmak kolaydı, sonra referans sistemine geçirildi. Benim üyeliğim de iptal oldu.
Kamu alanda eşcinselliği reddetmekle birlikte oldulça medeni yazılmış ve yanlış anlamaları gidererek makul bir uzlaşmaya varmak mümkünmüş gibi görünen bir taraftarın mesajını kopyalamakta maalesef geç kalmıştım.
Öbür yandan "Artık derneğe de basalım" diye çağrılar da gelmeye başladı.

 

Dikkat! Burada belgelenmiş yazıların bazı Türk Ceza Kanuna göre suçtur. İbnistan sitesinin sahibin fikri asla değildir.