Tra(n)svesti+Tran(s)seksüel

İbnistan Forum: olmak, olmamak, kendimizi bulmak, açılmak, yaşamak: Tra(n)svesti+Tran(s)seksüel
 Alt konuMesaj  Son Mesaj
Travesti olmak istiyorum 4   30/05 14:02

Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

sermos

21 Ekim 2006, Cumartesi - 01:12 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
ben cinsel rolume uygun davranamiyorum. biyolojik olarak erkek bedenine sahibim. transeksuel ve travestileri de cok arzuluyorum.
ben ne tur bir escinselim acaba? tedavisi var mi? saygilarimla
sermet cakir

Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

simgeRock

30 Aralık 2006, Cumartesi - 18:41 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
slm sermoş... :) sen yazdıklarını bence bidaha oku,bidaha ve bidaha daha...sen dünyaya ne diye geldin sence???ve dünyaya erkek olarak gelip ya kişisel erkek özelliklerini kendinde görememiş olmandan veya çıktığın bi takım kızların senin aslında tipini değil karakterini beğenmeyip ayrıldıkları için veya kızların,arzuladığın kızların seni arzu etmiyip hatta belkide onlara kendini arzu ettirecek bi çekici halinin bulunmadığından ötürü bence sen kendini tamamen bi boşluğa bırakmışsın ve bu boşlukta da ya yakınen tanıdığın o parayla birlikte olan bi seksüeller,heterrolar veya transeksüellerle aynı grupta veya biryerlerde bi yakınlığın olmuş ve onların davranışlarını beğenerek asıl görmek istedğiklerini kız arkadaşlarından ,sevgililerinden göremeyip nasıl onlarda var olduğunu,ve bunların seni onlara yaklaştırdığını ve onların gerçek ve biyolojik bir bayandan daha güzel,daha çekici olduklarını kendine şartlamaya başlamış ve bunun sonucunda da yanlış bi olaya başlıyosun ...Dikkat...!!!Diyorum sana ve ekliyorum...ÖZÜNDE,ANATOMİSİNDE VAR OLUŞ BİÇİMİ NEYSE,YANİ SEN DOĞUYORSUN FARKLI Bİ BİÇİMDE TOPRAĞA GİRECEK DEĞİLSİN.SANMAKİ SENİN AMELİYATIN BİLE OLSA ARTIK BAYAN GİBİ OLSAN BU SADECE SENİN SEÇİMİNDİR...!ERKEK GİBİ OLMAKTAN BAKTIN Bİ YARAR YOK,KADINLIĞA İLGİ VERİP SEXTENDE FARKLI AÇILARDAN YANİ DOĞAL,ASIL OLMAYAN AÇILARDAN DA FAYDALANMAYA KALKIŞMAN VE BUNLARI YAPAN TRANSEKSÜELLERE HAYRAN KALIYOR OLMAN Sadece ve sadece senin beyinsel bi yanılgındır...UNUTMA SEN;yaratıcının olmadığına inanmıyorsan;herşeyin;doğumumuz neticesinde ÖLÜMÜMÜZÜNDE ona ait olduğunu düşünüp doğru kanıya varmalısın...BEN YENİ NESİL BİR GENÇ KIZI OLARAK SENİN DAHA DOĞRU DÜŞÜNMENE,ÖNCE KENDİNE SAYGILI DAVRANIP KAREKETERİNDE Bİ TAKIM OYNAMALAR YAPIP BAYANLARA DAHA Bİ ÇEKİCİ OLMAYA ÇALIŞMANI TEMENNİ EDERİM..Ve bir cümleyle kapatmam gerekirse;sen özünde ne isen o şekilde olmaktan vazgeçip farklı tamamen duygusal ..:) :) işlerlede bunu birleştirip kendi menfaatine uygun değiştirebiliyorsan;Tamamen bir hayaldesindir..çünkü sen bir erkeksin,çünkü sen gerçekte erkeksin,(BUNLARI TÜM TRANSEKSÜELLERE SÖYLEMELİYİM Kİ...) ) AYRICA SEN BİLMELİSİN;GERÇEĞİN DIŞINDAKİ HERŞEY HAYALE VARIR ...U-NUT-MA

Bu konu için mesaj gönderme aktif değildir. Daha fazla bilgi için yönlendiriciniz ile iletişim kurunuz.