olmak, olmamak, kendimizi bulmak, açılmak, yaşamak

İbnistan Forum: olmak, olmamak, kendimizi bulmak, açılmak, yaşamak
 Alt konuMesaj  Son Mesaj
İbnistan zihniyeti -    
Beni bir Tasvire İndirgeme! (Max Frisch, Sevgi üzerine) -    
Hermann Hesse: Kendim Sectiğim Hayat -    
Chat Odaları: Tuzak mı, fırsat mı? 3   07/06 23:02
Karşı cinsle sevgi ve arkadaşlık 2   31/12 18:25
Nedir bize dayattiklari bu Tabular?! 1   09/07 22:38
Tra(n)svesti+Tran(s)seksüel 6   30/05 14:02
sevgilim evli 1   12/01 21:07
eşcinsel olup da karşı cinsle evlenmek 2   27/07 15:11

Sayfanın en üstüÖnceki mesajSonraki mesajSayfanın en altıBu mesaja link  

ibnistan (admin)

14 Ocak 2006, Cumartesi - 23:37 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
"Cinsel bağımlılık yeni bir şey değil ama giderek yayılıyor. Uzmanlara göre 'sınırsız internet bağlantısı'bağımlılığı kolaylaştırıyor."

Radikal'daki yazı (12.10.2005): Sınırsız Cinsellik Ağı

ibnistan (admin)

25 Ocak 2006, Çarşamba - 15:27 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
Biliyor muydunuz? Birisi vücutsal acı hissetiğinde ve kendini dışlanmış hissetiğinde beyinde aynı hücreler aktivite gösterirmişler.

orhan CANKURT

18 Şubat 2006, Cumartesi - 23:40 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
Selam millet. Ben 45 yaşındayım. yıllardır içime bastırdığım duygularla savaşıyorum. Ama toplumun baskısı ile savaşmak zorundayım. çok istesemde biriyle tam bir ilişkiye giremedim. Hep aynı sorun yaşadığım çevre öyle dar görüşlü vebağnazki hep baskı içinde Düşündümde beni ancak siz anlarsınız.

ibnistan (admin)

09 Kasım 2006, Perşembe - 00:42 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
Arzularımız heves oluşturmakta da önemlidir. İnsan olmamızın bir parçasıdır. Fakat şöyle geri baktığımda sanki vazgeçtiklerim, hatta çok özleyip bulamadıklarım, artk beni ben yapan en değerli ve kalıcı mücevherlerimdendir.

Heribert

cem

02 Şubat 2008, Cumartesi - 14:44 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
belli ki maksadını aşmış bir site.insanları yanlış cinsel eğilimlere sevk etmeyi amaç edinmiş,cinsi sapıklardan,mütevellit oluşum!

Francesco

15 Nisan 2009, Çarşamba - 01:06 Mesajı değiştirmek için tıklayın!
Sanırım bir önceki mesajın sahibi bu yazdıgımı okumayacaktır. Ama kendisine bir tek soru yöneltmek istiyorum? Sayın Cem rumuzlu kişi, madem bu sitenin size göre yanlış cinsel eğilimlere sevk ettiğini öne sürüyorsunuz, peki söyler misiniz bu siteyi nasıl buldunuz? Bu site daha önce başka bir konuda yazan arkadaşın söylediği gibi pek öyle kolay bulunur türden değil. Öncelikle eşcinsellikle ilgili kısa da olsa bir surf yapmanız gerekir. En azından varlığımızı kabul ediyorsunuz. Bu da bir ilerleme tabi. Aslında kendi adıma konuşayım. Eşcinsel oldugum icin üstteki yazıya göre cinsi sapık olarak addedildim. Ne mutlu bana, cinsi sapık oldugum icin gurur duyuyorum. Ne yapmayı planlıyorsunuz? Önce bizi cinsi sapık olarak damgalayıp sonra da akıl hastanesine mi kapatacaksınız? Hüseyin Üzmez vakasını unutmadık. Ne ahlaklı geçinene dini bütünler gördüm (sırf müslümanlar için geçerli değil, bütün dinlerde aynı türden yaratıklar var) çocuklara el sürüyor, daha da yetmiyor tecavüz ediyor. Hangisi sizce 'cinsi sapıklık' (aslında tabi cinsel sapkınlık denecek ama işte Türk olmaktan gurur duyan ama Türkçe konuşmaktan aciz vatandaşlarımız öyle adlandırıyor. Siz anladınız ne demek istendiğini)? Aynı cinsten iki kişinin iradeleriyle cinsel birliktelik yaşaması mı? Yoksa küçücük çocukların cebir kullanılarak ya da menfaat karşılığında kandırılarak ırzına geçilmesi mi? Bizi suçlayan ya da hakir gören arkadaşları biraz olsun vicdanlarıyla başbaşa kalmaya davet ediyorum.
Şunu da ilave etmeden rahat edemeyeceğim: Tanrı beni iyi ki gay yaratmış! Şükürler olsun! Daha başka olamazdım zaten.
Herkese sevgiler...

Bu konu için mesaj gönderme aktif değildir. Daha fazla bilgi için yönlendiriciniz ile iletişim kurunuz.